Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

Haberler BAŞKAN POYRAZ’DAN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ
BAŞKAN POYRAZ’DAN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz Dünya Engelliler Günü sebebiyle ilçede yaşayan engelli vatandaşları ziyaret etti.

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Çekmeköy Kent Konseyi Başkanı Hatice Sıraç 3 Aralık Dünya Engelliler Günü  sebebi ile ilçede yaşayan engelli vatandaşları ve ailelerini ziyaret etti. Akman, Hanilçe ve Serkan ailelerinin misafiri olan Başkan Poyraz, aile fertleriyle sohbet edip istek ve taleplerini dinledi.

 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Dünyada insanların tamamının sağlıklı olması doğamız gereği mümkün değildir. Günlük yaşam içerisinde mutlaka çeşitli engelleri bulunan kardeşlerimiz olacaktır. Engelli olmak sadece engelli insanların sorunu değil, ailelerinin, çevrenin, toplumun, kısacası tüm insanların ortak ortak sorunudur. İnsanların engelli olmaları çeşitli faktörlere bağlı olarak ortaya çıkan bir sonuç olmakla birlikte, engelli kardeşlerimizin normal bir hayat sürmeleri ancak toplumsal duyarlılığın oluşturulmasıyla mümkündür.  Bu anlamda Belediye olarak engelli kardeşlerimize yönelik çalışmalarımız imkanlarımız dahilinde devam etmektedir. Bu kardeşlerimizi topluma kazandırmak, katılımcı ve üreten insanlar haline getirmek bizlerin en önemli görevleri arasındadır,” dedi.