Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

Haberler ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME DESTEK
ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME DESTEK

Çekmeköy Belediyesi ilçedeki tüm devlet okullarına spor malzemesi dağıttı.

 

Eğitime her alanda desteğini sürdüren Çekmeköy Belediyesi ilçede bulunan devlet okullarına spor malzemesi dağıttı. Taşdelen Turgut Özal Kültür Merkezi’nde gerçekleşen malzeme dağıtım programına Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, Çekmeköy İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muhammet Kılıç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir Gülder, belediye başkan yardımcıları, okul müdürleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 

 

Kültür Merkezinde bulunan gençlerin yoğun  alkışlarıyla sahneye çıkan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Eğitime desteğimize devam ediyoruz. İnşallah ilçemizdeki spor salonlarımıza üç tane daha ekleyeceğiz. Sene sonunda spor salonu sayımızı 15’e tamamlayacağız inşallah. Okullarınızda bayrak törenlerine katılıyorum, gençlerimizle liselerde buluşup sohbet ediyorum sizlerin düşünceleri bizim için çok önemli. Bizler sizlerin daha iyi yetişmesi ve geleceğe daha iyi hazırlanmanız için var gücümüzle yanınızda olacağız. Bugün tüm okullarımıza spor malzemelerini dağıtıyoruz. Bu spor malzemelerini güle güle kullanın.  ” dedi.

 

 

Programda öğrencileri selamlayan AK Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı “ Hem büyükşehir belediyemizin hem de ilçe belediyemizin spora yaptığı katkılar son derece önemli. Yapılan bu spor yatırımların ülkemizin geleceği siz gençleri motive edeceğini düşünüyorum. Ben belediye başkanımız ve ekibine bu çalışmalar için teşekkür ediyorum,” dedi.

 

 

Büyük bir coşkuya sahne olan program sonunda gençler Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’la  hatıra fotoğrafları çekti.