Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

Haberler ÇEKMEKÖY GENÇLİĞİ İÇİN YENİ ADIMLAR
ÇEKMEKÖY GENÇLİĞİ İÇİN YENİ ADIMLAR

Çekmeköy Belediyesi ilçe gençliği için Yeşilay, TÜGVA ve Ensar Vakfıyla protokol imzaladı

 

Çekmeköy Belediyesi ilçede yaşayan gençlerin kültürel ve sanatsal manada gelişimlerine katkı sağlamak, sportif faaliyetler gerçekleştirmek, gençlere sosyal hizmet, sosyal yardım ile meslek edindirme ve beceri kazandırma yetisi sağlamak, gençlerin sosyal ihtiyaç ve faaliyetlerini karşılamak için  Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ve Ensar Vakfıyla protokol imzaladı.

 

Çekmeköy Belediyesi;  Yeşilay ile imzalanan protokol ile de “ Sağlıklı Nesiller, Sağlıklı Gelecek” felsefesi ile çocuklarımıza,  gençlerimize  ait park, spor ve oyun alanlarını dumansız hava sahası ilan ederek, sağlıklı bir toplum yetiştirebilmeyi, sağlıklı yaşamı desteklemeyi, sigara kullanımını azaltmayı her türlü bağımlılıkla mücadele etmeyi ve gençleri bilinçli bir birey olmaya özendirmeyi amaçlıyor. 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Gençlerimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah imzalanan bu protokolle gençlerimizi sağlıklı ve bilinçli bir yaşama yönlendirme yönünde faaliyetler gerçekleştireceğiz. Protokol imzaladığımız derneklerimizle el ele verip amaçlarımıza ulaşma yönünde var gücümüzle çalışacağız inşallah,” dedi.