Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

Haberler Sivaslılar Derneği’ne Ziyaret
Sivaslılar Derneği’ne Ziyaret

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Sivaslılar Derneği’nin konuğu oldu

Mesaisinin büyük bölümünü halkın içinde geçiren Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın sivil toplum kuruluşlarına yaptığı ziyaretler de hız kesmeden devam ediyor.

 

Başkan Ahmet Poyraz, Hamidiye Mahallesi’nde hizmetlerini sürdüren ve Çekmeköy’de yaşayan Sivaslılar’ı bir çatı altında toplayan Çekmeköy Sivaslılar Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Şahmettin Yüksel de katıldı.

 

sivaslılar_derneği_ziyareti

 

Sivalılar Derneği Başkanı Lütfü Tiryakioğlu ve kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Başkan Ahmet Poyraz, Çekmeköy’de üç yıl içinde yapılan hizmetler ve önümüzdeki dönemde ilçeye kazandırılacak yeni tesisler hakkında sinevizyon sunumu eşliğinde bilgiler verdi.

 

sivaslılar_derneği_ziyareti

 

Memleketleri Sivas’tan göçüp gelerek İstanbul’u ve dolayısıyla Çekmeköy’ü kendine yurt edinen Sivaslılar’ın nüfus,  siyaset, ekonomi ve sivil toplum kuruluşları noktasında çok etkili olduklarını ifade eden Başkan Ahmet Poyraz, Çekmeköy’ü elbirliğiyle İstanbul’un en önemli markalarından biri haline getirdiklerini ve daha da ileriye taşıyacaklarını söyleyerek, kendisine ve ekibine destek veren tüm Sivaslılar'a teşekkür etti.

 

sivaslılar_derneği_ziyareti

sivaslılar_derneği_ziyareti

sivaslılar_derneği_ziyareti