Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

Amatör Futbol Kulüplerine Destek

25 Mart 2022, Cuma

Çekmeköy Belediyesi ilçede faaliyet gösteren amatör futbol kulüplerine destek sağlamaya devam ediyor

   Hayatın her alanına dokunan projeleri ve çalışmaları ile sahada olan Çekmeköy Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren amatör futbol kulüplerine destek vermeye devam ediyor. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliğinde  belediye binasında gerçekleşen destek programına Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Damla Doğru Yalçın, 1877 Alemdağ Spor Kulübü Başkanı Mustafa Ersin, Çekmeköy B. Alemdağ Spor Kulübü Başkanı Abdullah Civelek, Çekmeköy B. İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sıtkı Aydemir, Taşdelen Spor Kulübü Başkanı  Rıza Özyürt, Ömerli Spor Kulübü Başkanı Yücel Çakır, İstanbul Kartalları Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Çetin Kerpiççi, Çekmeköy Çarşı Spor Kulübü Başkanı Murat Şengül ve Çekmeköy Spor Kulübü Başkanı Sevim Serbest katıldı.

   Sporun kalbi Çekmeköy diyerek ilçemizde a’dan z’ye spora ve sporculara destek veriyoruz diyen Başkan Poyraz “ Bugün futbol kulüplerimizi belediyemizde misafir ettik. Geçtiğimiz ayda bu kulüplerimizle istişare yapmış talep ve istekleri dinleyip geleceğe yönelik çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunmuştuk. İnşallah bu sağlam iletişimimiz devam edecek. Onların aldıkları başarılarla gurur duyacağız ve kanunların bize tanıdığı haklar çerçevesinde desteğimizi onlardan esirgemeyeceğiz. ” dedi.

   İlçemizde spor alanında ki yatırımlarımızda devam ediyoruz diyen Başkan Poyraz “ Alemdağ Yüzme Havuzu’nu açtık. Ömerli Spor Tesisleri’nde çalışmalar devam ediyor. Reşadiye Mahallesi’nde antrenman yapılabilecek olan sahamızda tadilatlar yapıyoruz. Binlerce gencin spor yapmasına, sağlıklı yetişmesine vesile olan kulüplerimizin her daim yanında olacağız,” dedi.

   Futbol kulüpleri adına konuşma yapan Çekmeköy Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sıtkı Aydemir “ Kısıtlı imkanlarla yaptığımız bu önemli işte belediyelerin destekleri bizler için önemli diyerek, Başkan Poyraz’a ve ekibine teşekkür ediyorum,” dedi.

 

Genel ile ilgili diğer haberler