Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

ANNE ADAYLARI YALNIZ DEĞİLSİNİZ

24 Haziran 2024, Pazartesi

Çekmeköy Belediyesi anne adaylarını hamilelik sürecinde yalnız bırakmıyor. Bu kapsamda çeşitli psikolojik destek eğitimleri veren Çekmeköy Belediyesi hizmet ağını genişletiyor.

Çekmeköy Belediyesi, Çekmeköylü vatandaşların her alanda daha sağlıklı ve mutlu olmaları için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hayata geçirilen hizmetlerden biri olan “Gebelik Destek Çemberi” eğitimleri başlıyor. Hamidiye Kültür Merkezi’nde grup çalışması şeklinde düzenlenecek eğitimlerde Uzm. Klinik Psikolog Damla Altun Öklük anne adaylarının aklına takılan soruları yanıtlayacak. Gebelik sürecinin daha rahat geçmesi için anne adaylarına bireysel destek verilecek bu çalışma tamamen ücretsiz olarak sunulacak.  Sunulan hizmet kapsamında; hamilelik süreci, doğum ve doğum sonrası yaşanan zorluklar üzerine teorik bilgileri, duyguları ve ortak değerleri keşfettikleri grup çalışmaları yapılacak.

Kontenjanlar ile sınırlı olan anne adayları destek eğitimi 09.07.2024 / 27.08.2024 arasında her salı 10.00 ve 13.00 görüşme saatlerinde yapılacak. Bu destek eğitimlerinden faydalanmak isteyen vatandaşlar 0216 600 0 600 numaralı telefondan 2720/2721 dâhilîlere bağlanarak faydalanabilecekler. 

#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması