Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

BAŞKAN AHMET POYRAZ ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

20 Ocak 2023, Cuma

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği 2022-2023 eğitim öğretim yılı 1. dönem sonu kapanış programına katıldı.

Binlerce öğrencinin yarıyıl tatili başladı. Çekmeköy’de ; 2022-2023 eğitim öğretim yılı 1. dönem sonu kapanış programı  Alemdağ İlkokulu’nda gerçekleşti.  Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Bayrak törene katılarak gençlerin ve çocukların heyecanına ortak oldu.

 

Alemdağ İlkokulu öğrencilerinin folklor gösterisi ile başlayan kapanış programında selamlama konuşması yapan Başkan Poyraz “ Yarı tatil hem öğrencilerimize, hem velilerimize hem de öğretmenlerimize iyi gelecektir. Hepinize güzel bir tatil diliyorum. Önceliğimiz dinlenmek, yorgunluğumuzu atmak olacak ama;  kitap okumak, varsa eksiklerimizi gidermek içinde güzel bir fırsat olarak görüyorum bu tatili,” dedi.

 

Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Bayrak sınıflarda öğrencilere;  karnelerini ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullara gönderilen hediye kitapları teslim etti.

 

Eğitim, Çocuk ile ilgili diğer haberler