Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

BAŞKAN ÇERKEZ, HÜSEYİNLİ VE SIRAPINAR’DA VATANDAŞLARI DİNLEDİ

17 Mayıs 2024, Cuma

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez Hüseyinli ve Sırapınar Mahallelerinde vatandaşlardan gelen, talep istek ve şikayetleri dinledi. 

Geçtiğimiz hafta “ Halk Günü Değil, Halkın Günü” sloganıyla ilçedeki tüm mahallelerde yapılacak halk buluşmalarının startını veren Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, Hüseyinli ve Sırapınar Mahalle sakinleriyle Sırapınar Köy Konağı’nda buluştu. Toplantıya belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, Hüseyinli Muhtarı İlhan Kılınç, Sırapınar Muhtarı Nejat Girgin ve vatandaşlar katıldı.

 

Başkan Çerkez, internet altyapısı, sokak hayvanları , imar durumu, çevre, spor alanları ve parklar, eğitim, ulaşım, yaz aylarında sinek ilaçlaması ve sağlık ocağı gibi çeşitli konularda gelen istek ve talepleri tek tek not aldı.

 

Siyaset Hizmet Aracıdır

Halk buluşmasına katılan vatandaşları selamlayan Başkan Çerkez “ Arkadaşlar siyaset hizmet aracıdır. Eğer iyi yaparsanız hizmete dönüşür herkesi memnun eder. Eğer iyi yapamazsanız işkenceye dönüşür, diktatörlüğe dönüşür insanlara işkenceyle zulüm edersiniz. Onun takdiri de insanlara aittir. Demokrasi gereği insanlar seçimde oyunu kullanıp tercihini yapar. Neyse ki insanlarımız oyunu kullandığı tercihini yaptı eski yönetim  yerine biz geldik. İnşallah biz de sizlere layık oluruz. Bu sorunları birlikte çözeriz. Bölgedeki sorunlar için gerekli görüşmeleri yapacağım. Buradaki kardeşlerimin istihdamı için gerekli hamleleri de yapacağız. Herkese çok teşekkür ediyorum, iyi akşamlar diliyorum. ayaklarınıza sağlık” dedi.

 

 

Genel ile ilgili diğer haberler
#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması