Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

BAŞKAN POYRAZ 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

19 Ekim 2023, Perşembe

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Muhtarlar Günü’nde ilçedeki muhtarlar ile bir araya geldi.

Çekmeköy’de görev yapan mahalle muhtarı Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ev sahipliğinde gerçekleşen 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlama organizasyonunda bir araya geldi. Çamlık Seyir Tepesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen organizasyona Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik ve 21 mahalle muhtarı katıldı. İlçede yapımı tamamlanan, devam eden ve planlana çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendiren Başkan Poyraz daha sonra muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz programında ardından muhtarlara hediyelerini takdim etti.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Bugün bir araya geldiğimiz muhtarlarımızı bu özel günde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yıl içerisinde çeşitli programlarda ile muhtarlarımız ile bir araya geliyor gelen talep ve isteklerimiz doğrultusunda hizmetlerimizi yerine getiriyoruz. Bu özel gün vesilesi ile 21 mahallemiz başta olmak üzere vatandaşlarımıza hizmet etmek için mücadele eden tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler