Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

ÇEKMEKÖY DEVLET HASTANESİ'NİN YENİ BİRİMLERİ HİZMETE AÇILDI

28 Ağustos 2023, Pazartesi

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy Devlet Hastanesi’nde hizmete alınan Endoüroloji ve Taş Kırma Merkezi’nin açılışına katıldı. Başkan Poyraz, hastaneye yeni yapılan otopark asfaltı ve çizim çalışmalarını da yerinde inceledi.

Çekmeköy Belediyesi desteği ile Çekmeköy Devlet Hastanesi’nde hizmete alınan Endroüroloji ve Taş Kırma Merkezi’nin açılışı gerçekleşti. Merkezin açılışı Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Soğuksu, İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Alpaslan Tanoğlu ve hastane doktorlarının katılımı ile gerçekleşti. Kaymakam Çelik ve Başkan Poyraz yeni merkezi gezerek Başhekim Tanoğlu’ndan vatandaşlara sunulacak hizmetler konusunda bilgi aldı.

Başkan Poyraz daha sonra Kaymakam Çelik ile birlikte, Çekmeköy Belediyesi tarafından hastanede yapımı tamamlanan 341 araç kapasiteli otoparkta asfaltı ve çizim çalışmalarını yerinde inceledi.

Merkezin açılışında konuşmalarını yapan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Zaman zaman hastanemizde gerekli yatırımları yapıyoruz. İstiyoruz ki tam kapasiteli, milletimize hizmet edecek, dua alacak noktaya gelsin. İnşallah bunu da sizin bu adımlarınız ile beraber hastanemizde başarmış oluruz. Bu hastanede emeğim çok. Yapılışında, projesinde... Neticede böyle güzel bir sağlık kuruluşunu Çekmeköy’e kazandırmaya bizlerde hasbelkader vesile olduk,” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler