Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

BAŞKAN POYRAZ DİN GÖREVLİLERİN AĞIRLADI

6 Ekim 2023, Cuma

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, ilçede bulunan din görevlilerini “Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nda” ağırladı.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası vesilesiyle ile Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet poyraz ev sahipliğinde program düzenledi. Güngören Spor ve Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa; Çekmeköy ilçe Müftüsü Vehbi Akşit ve ilçede görev yapan din görevlileri katıldı.

Programda;  11 ilimizi etkileyen 6 Şubat depremi sonrası bölgeye giderek görev yapan din görevlilerine de başarı belgeleri Başkan Poyraz ve Müftü Akşit tarafından takdim edildi.

İlçede eğitim, sağlık, kültür ve sanat alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “ İlçemizde tüm ibadethanelerin bakım, onarım ve temizlik işlerini ilçemizi kurduğumuz günden bugüne sürdürüyoruz. İbadethanelerimizin hijyenini önemsiyor, her ay temizlik malzemelerinin dağıtımını gerçekleştiriyoruz. İlçemize yeni ibadethaneler kazandırmak için de hayırsever vatandaşlarımız ile birlikte hareket ediyoruz. Çekmeköyümüzde ibadethanelerimiz ve din görevlilerimize bugüne kadar vermiş olduğumuz desteği sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler