Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

Basketbol Turnuvası Başlıyor

1 Eylül 2021, Çarşamba

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve  Çekmeköy Belediyesi iş birliği ile 11 Eylül tarihinde düzenlenecek Sokak Basketbolu Turnuvası için kayıtlar başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Çekmeköy Belediyesi iş birliği ile Ertuğrul Gazi Meydan Parkı içerisinde yer alan basketbol sahasında sokak basketbolu turnuvası düzenlenecek. Amatör ve profesyonel olmak üzere iki kategoride yarışabilecek takımlar, üç asıl, bir yedek oyuncudan oluşacak. Turnuvada FİBA 3*3 kuralları geçerli olacak.

Takımını Kur Turnuvaya Katıl

3 + 1 kişiden oluşan takımlarla amatör ya da profesyonel kategori için başvuru yapmak isteyenler için kayıtlar başladı. Katılımcıların 9 Eylül Perşembe gününe kadar  2 fotoğraf, kimlik bilgileri ve ikametgah belgeleri ile Seri Nokta İletişim Merkezleri’ne başvuru formunu teslim etmeleri gerekiyor. 15-18 yaş arasındaki sporcuların organizasyona katılabilmeleri için kayıt formunda yer alan muvafakatnameyi de doldurması gerekiyor.

Başvuru formunu linke tıklayarak indirebilir yada merkez bina, Adnan Menderes Kültür Merkezi, Madenler, Alemdağ Seri Nokta birimleri ve mobil seri nokta aracından da temin edebilirsiniz.

Eğitim, Spor ile ilgili diğer haberler