Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

BİNLERCE ÇOCUK DOYASIYA EĞLENDİ

6 Haziran 2022, Pazartesi

Çekmeköy Belediyesi tarafından düzenlenen Çocuk Şenliği’nde, çocuklar ve aileleri doyasıya eğlendi. Birçok aktivitenin bulunduğu şenliğe Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz  ev sahipliği  yaptı.

Çekmeköy Belediyesi tarafından Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Parkı’nda düzenlenen şenlikte çocuklar ve aileleri doyasıya eğlendi. Tozkoparan İskender dizisi Pençe ve Ay Takımları, Kukulli Müzikali,   Lemi Filozofla Sürpriz Kutusu, şişme oyun grupları, eğlenceli atölyeler, İllüzyon gösterileri, jonglörler, sahne gösterileri,  DJ eşliğinde dans ve bi dolu eğlence hepsi iki gün boyunca devam eden  şenlikte çocuklarla buluştu.

Ailelerin mutluluklarının, çocukların heyecan ve coşkusunun görülmeye değer olduğu programda maskotlar alanda  büyük ilgi odağı oldu.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,” Binlerce çocuğumuzu ve ailelerini ilçemizin en büyük parkında ağırlamaktan mutluluk duyduk. Ekip arkadaşlarımız titiz çalışmalarla alanı düzenlediler. Birbirinden ünlü isimleri şenlikte ağırlayıp, oyun grupları ve animatörlerle coşkularına coşku kattık. Yaz tatili öncesi güzel bir etkinlik oldu. Ailelerimiz ve çocuklarımız alandan mutlu ayrıldılar. Katılımları için hepsine teşekkür ediyorum. “ dedi.

İki gün boyunca devam eden şenliğe ilçenin çeşitli noktalarından serviler kaldırıldı.

 Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’da şenliğin son gününe katılarak ailelerin ve çocuklarının heyecanına ortak oldu.

Etkinliğin finalinde ise bir sürpriz yaşandı. Tozkoparan ekibine hediye takdimi gerçekleştiren Başkan Poyraz, dizinin sevilen karakteri “Tozkoparn İskender” Cağan Efe Ak’ın doğum günü için hazırlanan pastayı sahneye aldı. Çağan’a tuttuğu takım olan Beşiktaş’ın formasını da hediye eden Başkan Poyraz, tüm ekibe başarılar diledi.

Kültür Sanat, Çocuk ile ilgili diğer haberler