Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

BU YAZ ORMANDAYIZ

23 Haziran 2024, Pazar

Çekmeköy Belediyesi Tabiat Okulu’nda yaz okulları kayıtları başladı. Hafta içi beş gün yapılacak olan kurslara kayıtlar www.cekmekoytabiatokulu.com  adresi üzerinden yapılacak.

Çekmeköy Belediyesi’nin Çamlık Millet Bahçesi içerisinde hizmet verdiği Tabiat Okulu yeni bir hizmetle vatandaşlarla buluşuyor. Yaz aylarını doğayla iç içe geçirmek isteyen çocuklar ve aileleri “ Bu Yaz Ormandayız” sloganıyla başlayan yaz okullarında buluşacak. Uzman eğitmenler eşliğinde; Doğayı Keşfet, Canlıları Tanıyalım, Orman Ekosistemi, Küçük Canlılar ve Toprak dersleri alacak çocuklar, yaz aylarında doğayı tanıyıp anlayacak.  

 

Doğa ile iç içe bir yaz geçirip bu imkandan faydalanmak isteyen aileler, çocukları için kayıtlarını www.cekmekoytabiatokulu.com üzerinden yapabilecekler. Yaz okulu hafta içi 13:00-15:00 arasında gerçekleşecek. Yaz okulu dışında bireysel olarak Tabiat Okulu’ndan faydalanmak isteyenler aynı adresten kayıt oluşturabilecekler.

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, “Çocuklarımız için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Onlar bizim geleceğimiz, bizim her şeyimiz. Çocuklarımıza ilerleyen günlerde yeni sürprizlerimiz de olacak. Onların çevreyi tanıması doğayı keşfetmesi önemli. Ülkemizin yarınları ülkemizi yarına hazırlayacak. Okullarımızdan komşularımızın faydalanmasını diliyorum. Güzel bir yaz bizi bekliyor” dedi.

 

#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması