Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

ÇEKMEKÖY’DE DEV EKRANDA MİLLİ MAÇ HEYECANI

27 Haziran 2024, Perşembe

Çekmeköy Belediyesi, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda A Milli Takım’ın heyecan dolu mücadelelerini dev ekranda yayınlamaya devam ediyor. Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Parkı’nda dev ekranda yayınlanan maçta binlerce Çekmeköylü Çek Cumhuriyeti ile karşılaşan milliler için tek yürek oldu.

Çekmeköy’de vatandaşlar, A Milli Takım’ın 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası grup maçlarını Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Park’ta kurulan dev ekranda heyecanla izlemeye devam ediyor. Türkiye’nin Çek Cumhuriyeti ile oynadığı heyecan dolu maçı izleyen binlerce Çekmeköylü milli takım için tek yürek oldu. Büyük coşkunun yaşandığı müsabakada vatandaşlar, milli takımı tezahüratlar ile desteklerken alanda birlik ve beraberlik duygusu ön plana çıktı.

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası F Grubu’nun son maçında Çek Cumhuriyeti’ni 2-1’lik skor ile yenerek son 16’ya kalan milli takımın galibiyeti vatandaşlara büyük sevinç yaşattı. Vatandaşlar galibiyeti hep birlikte marşlar söyleyerek coşkuyla kutladı.

KUPAYA GİDEN BU YOLDA DOĞA PARKTA BULUŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Vatandaşlar ile birlikte Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Parkı’nda dev ekranda milli takım heyecanına ortak olan Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, “Başarılı bir şekilde gruptan çıkan milli futbolcularımızı tebrik ediyorum. Kupaya giden bu yolda Doğa Parkta buluşup grup maçlarında olduğu gibi son 16’ya kalan millilerimizi büyük bir coşku ile Çekmeköylü komşularımız ile destekleyip, tek yürek olacağız. A Milli Takımımızın turnuvanın sonunda ülkemize kupa ile dönmesini ümit ediyoruz. Avusturya maçında da milli takımımızı hep birlikte desteklemek için Çekmeköylü komşularımızı Doğa Park’a davet ediyorum” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler
#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması