Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

ÇEKMEKÖY'DE YAZLIK SİNEMA GÜNLERİ BAŞLIYOR

12 Temmuz 2023, Çarşamba

Çekmeköy Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen, yaz aylarının vazgeçilmezi “Yazlık Sinema Günleri” başlıyor.

Çekmeköy Belediyesi’nin her yıl düzenlediği “ Yazlık Sinema Günleri” dopdolu bir programla başlıyor.  8-14 Temmuz tarihleri arasında her akşam saat 20:15’de müzik dinletisi ile başlayacak etkinlikler, Cemal Güngör Parkı ve Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Parkı’nda saat 21:00’de film gösterimleri ile devam edecek. Çocuk ve yetişkinlere yönelik çeşitli türlerde film gösteriminin yapılacağı etkinliklerde 7’den 70’e binlerce vatandaş ağırlanacak.

1 hafta sürecek sinema şöleninde çocuklara yönelik; Karagöz- Yar Bana Bir Eğlence, Arı Maya 3- Altın Küre ve Çizmeli Kedi- Son Dilek filmleri, yetişkinlere yönelik ise; Sil Baştan Kaynanam, Mahalleden Arkadaşlar, Kim Bu Aile ve Adanış: Kutsal Kavga filmleri gösterilecek.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Her yıl düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen yazlık sinemaları bu yılda vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. 1 hafta sürecek sinema şölenine katılacak vatandaşlarımıza şimdiden iyi seyirler diliyorum. İnşallah tüm vatandaşlarımız doyasıya eğlenirler.” dedi.

Kültür Sanat ile ilgili diğer haberler