Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

CREA CENTER’DAN ÇOCUKLARA ATÖLYE

6 Mayıs 2024, Pazartesi

Crea Center Çekmeköy’de çocuklar için 3D Puzzle ile Oyunlaştırma ve Deneyimleme Atölyesi yapıldı. Başkan Çerkez’inde katıldığı atölye renkli anlara sahne oldu.

Crea Center Çekmeköy üyelerinden Endüstriyel Tasarımcı Özge Can Kılıç, çocuklar için özel olarak 3D tasarladığı puzzlelar ile Oyunlaştırma ve Deneyimleme Atölyesi düzenledi. Çocuklar çevre dostu ve sürdürülebilir ürünlerden yapılan 3D puzzle setlerini bir araya getirdiği atölyede unutulmaz bir gün yaşadı.

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez’de sürpriz ziyareti ile atölyeye katıldı. Çocuklara destek veren başkan Çerkez , eğlenceli anlara tanıklık etti. Başkan Çerkez “ Çocuklar gülsün ki Çekmeköy de, tüm dünya da gülsün. Hayatın her alanına dokunan özel projelerle 7’den 70’e komşularımızın yanında olacağız. Bugün de Crea Center yerleşkemizde özel bir çalışmada çocuklarımızla buluştuk. Avrupa Bİrliği ile desteği ve işbiliği ile kurula bu merkezimizde, bilimin ışığında eğlenceli vakit geçiren çocuklarımızın heyecanı görülmeye değer.  Önümüzde ki süreçte bu merkezimizi daha aktif kullanıp geleceğe dair önemli projelere imza atan bir merkez üssü konumuna getireceğiz. “ dedi.

 

Genel ile ilgili diğer haberler
#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması