Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

DENES'DE KAYITLARI BAŞLADI

5 Ekim 2023, Perşembe

Çekmeköy Belediyesi’nin yeni nesil eğitim projesi DENES(Deneyimsel Eğitim Sistemi)’de 2023-2024 eğitim öğretim dönemi için başvurular başladı.

Çekmeköy Belediyesi’nin öğrencilere uygulayarak öğreten yeni nesil eğitim projesi Deneyimsel Eğitim Sistemi’nde 2023-2024 eğitim öğretim dönemi ön kayıtları başladı. 02 Ekim-08 Ekim tarihleri arasında  www.denesprojesi.com adresi üzerinden alınacak kayıtlar sonrası öğrenciler; Deneyimsel Öğrenme Kulübü, Kültür Sanat Kulübü, Hobi Kulübü ile Bilim ve Teknoloji Kulübü’nde sekiz branşta eğitim alabilecek.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Eğitim, öğretim ve gündelik hayatlarında evlatlarımıza katkı sağlamak için hayata geçirdiğimiz DENES projemizin yeni dönem kayıtları başladı. Bu projemizde eğitim ve atölye çalışmaları ile evlatlarımız öğrenmiş olduğu bilgileri kurslarımızda pratiğe aktararak deneyim sahibi olabiliyor. İlgi alanları ve yeteneklerine katkı sağlamak isteyen tüm Çekmeköylü çocuklar ve gençlerimizi DENES kurslarımıza bekliyoruz” dedi.

Deneyimsel Öğrenme Kulübü

1- Bilişsel Becerileri Geliştirme Atölyesi
2- Türkçe / Edebiyat Paragraf Okur Yazarlık Atölyesi
3- Sayısal Okur Yazarlık Atölyesi
4- İngilizce Okumaları Atölyesi

Hobi Kulübü
1- Epoksi ve Ahşap Atölyesi

2- Drama Atölyesi

Bilim ve Teknoloji Kulübü
1- Kodlama ve Robotik Yazılım Geliştirme Atölyesi

Kültür Sanat Kulübü
1- Şiir ve Edebiyat Atölyesi

2- Sosyal Medya Eğitimi

 

 

Eğitim ile ilgili diğer haberler