Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

DUYGU, ŞİİR, SANAT ÇEMBERİ BAŞLIYOR

24 Haziran 2024, Pazartesi

Çekmeköy Belediyesi 18 yaş üzeri kadınların hayatta karşılaştıkları zorluklarla baş etmeleri için duygu, şiir, sanat çemberini başlattı.

Çekmeköy Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hizmet yelpazesine bir yenisi daha ekliyor. 18 yaşından büyük kadınlar için Çekmeköy Belediyesi Hamidiye Kültür Merkezinde uzman psikologlar ekşiliğinde günlük hayatın stresini azaltmak için grup çalışmaları düzenleyecek. EMDR Avrupa Akredite Terapisti / Psikolog Duygu Akyüz eşiliğinde verilen ücretsiz eğitimlerde, kaygı, öfke, üzüntü gibi zorlayıcı duygular ile başa çıkma yolları konuşulacak. Duygu- Şiir- Sanat Çemberi ile bireylerin duygusal ve fiziksel süreçlerine destek sağlanması hedefleniyor.

Sunulan hizmet kapsamında; kişilerin baş etmekte güçlük çektiği kaygı, üzüntü, öfke gibi duyguları sanatın yaratıcı gücünü kullanarak bu duyguları dengeleyebilme adına becerilerini geliştirdikleri, bedensel ve zihinsel dinginlik halini ortak paylaşımlarla öğrendikleri grup çalışmaları yapılacak.

Kontenjanlar ile sınırlı olan eğitimler 09.07.2024 / 30.07.2024 arasında Salı günleri 13.00 - 15.00 saatleri arasında yapılacak. 

Kayıt için: İrtibat No: 0216 600 06 00,  dâhili No: 2720/2721

 

 

#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması