Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

Gençlik Projelerine Anlamlı Ödül

17 Kasım 2021, Çarşamba

Çekmeköy Belediyesi’nin gençlik projeleri ödüle layık görüldü. Başkan Poyraz, ödülü Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Türkiye’nin en büyük festivallerinden biri olan Tam Bana Göre Festival'indeki  büyük  coşkuyla görülmeye değerdi. 16 Kasım'da Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde başlayan “Tam Bana Göre Festival'inde” gençler doyasıya eğlenirken belediyeler gençlik projelerini tanıttı. Gün boyu etkinliklerin olduğu gençlik festivalinde İkilem grubu ile başlayan müzik coşkusu  Tuğçe Kandemir'le devam etti. Cem Belevi, Sefo, Feride Hilal Akın, Kurtuluş Kuş, Mustafa Ceceli, Bilal Sonses, Reynmen konseriyle devam edecek festivalde, genç şarkıcılar sevilen şarkıları seslendirecek.Müzik dinletileri ve konserlerin yanı sıra, tiyatro, sinema ve e-spor etkinliklerinin de gerçekleştirileceği festival 21 Kasım Pazar akşamına kadar devam edecek.

İl ve ilçe belediyelerinin gençlere yönelik projelerini sergilediği standların bulunduğu festivalde yerini alan Çekmeköy Belediyesi; Oyun Girişimciliği Akademisi, Crea Centers, Açık Fikir Platformu, Deneyimsel Eğitim Sistemi (DENES) ve Gençlik Dergisi Teneffüs'le yerini aldı.

Festivalde büyük  ilgi toplayan Çekmeköy gençlik projeleri, ödüle layık görüldü. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, ödülünü  Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

Eğitim ile ilgili diğer haberler