Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

KÜLTÜR MERKEZLERİNDE DÜZENLENEN PROGRAMLARDA ÜCRETSİZ BİLET SİSTEMİNE GEÇİLİYOR

7 Mayıs 2024, Salı

Her ay kültür merkezlerinde vatandaşları zengin içerikli kültür sanat programları buluşturan Çekmeköy Belediyesi, programlara girişte bilet sistemine geçiyor.

Yıl içerisinde birçok zengin içerikli kültür sanat etkinliği imza atan Çekmeköy Belediyesi, kültür merkezlerinde düzenlediği program ve etkinliklerde biletli seyir sistemine geçiyor. Vatandaşların zaman kaybı yaşamaması ve oluşan yoğunlukların önüne geçilmesi için hayata geçecek yeni uygulama ile birlikte; konser, tiyatro, çocuk tiyatrosu ve sinema programlarına ücretsiz bilet ile katılım sağlanacak. Biletli şekilde düzenlenecek programlarda mekan kapasitesinin üzerinde bir kalabalığın oluşması engellenerek izleyici düzeni ile vatandaşların seyir kalitesi de arttırılmış olacak. 

Biletler nereden temin edilecek?

Vatandaşlar, katılacakları programların tarihinden 3 gün önce ilgili kültür merkezlerinden bulunan danışma bankolarından ücretsiz şekilde biletlerini temin edebilecekler. Temin edilecek biletlerle etkinlik gün ve saatinde bilet kontrolü yapıldıktan sonra salona giriş yapılabilecek.

Vatandaşlarımızın Memnun Kalacağı Bir Sisteme Geçiş Yapıyoruz

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, “Kültür Merkezleri’nde oluşan yoğunluğun önüne geçmek ve vatandaşlarımızın kaliteli zaman geçirebilmeleri için ekiplerimizle yaptığımız fikir alışverişi sonrası bu sisteme geçme kararı aldık. Etkinliklerden 3 gün önce biletlerimizi dağıtmaya başlayacağız. Komşularımızın mutlu kalacağı bir sistem olacağını düşünüyoruz. Bu tarz yeniliklerle hem kaliteyi artıracağız hem de memnuniyeti, Hayırlı olsun” dedi.

#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması