Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

“MAHALLEMDE ŞENLİK VAR” ETKİNLİĞİNDE ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

28 Temmuz 2023, Cuma

Çekmeköy Belediyesi’nin her gün bir mahallede düzenlediği “Mahallemde Şenlik Var” etkinliklerinde bu yılda çocuklar doyasıya eğledi.

Çekmeköylü çocuklar için her yaz tatilinde birbirinden farklı etkinlikler ile dolu dolu geçiren Çekmeköy Belediyesi, her yıl düzenlediği ve büyük ilgi gören “Mahallemde Şenlik Var” etkinlikleri bu yılda düzenlendi. Çekmeköy’ün 21 mahallesinin tamamında düzenlenen “Mahallemde Şenlik Var” etkinlileri ile eğlence Çekmeköylü çocuklar ve ailelerinin ayağına götürüldü. Ailelerin keyifli anlar geçirdiği, çocukların da doyasıya eğlendiği etkinliklerde; sinema, tiyatro, animasyon gösterileri ve çeşitli etkinlikler düzenledi. Şenliklere katılan binlerce vatandaşa çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Bu yılda, her yıl olduğu gibi çocuklarımızın yaz tatilini dolu dolu geçirmesi için her birisi birbirinden güzel ve dolu içeriklere sahip programlar düzenliyoruz. Binlerce vatandaşımızı ağırladığımız açık hava sinemalarından sonra ilçemizin 21 mahallesinin her birinde ayrı ayrı düzenlediğimiz  “Mahallemde Şenlik Var” etkinlerimiz ile çocuklarımız ve aileleri için unutulmaz bir festival gerçekleştirdik. Her yıl olduğu gibi önümüzde ki yıllarda da bu tür organizasyonlar ile çocuklarımız başta olmak üzere tüm hemşehrilerimiz ile dolu dolu bir yaz tatili geçireceğiz” dedi.