Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

Memurlar İçin sosyal Denge Sözleşmesi En Üst Limitten İmzalandı

14 Ocak 2022, Cuma

Çekmeköy Belediyesi’nde çalışan memurlara ödenecek “Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS)”  yüzde 120 olarak artırıldı.

Çekmeköy Belediyesi ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Çekmeköy Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen imza törenine belediye başkan yardımcıları, sendika temsilcileri ve  memurlar katıldı. İmzalanan sözleşmeye göre Çekmeköy Belediyesi’nde çalışan memurlara kanuni olarak belirlenen yüzde 120 oran üzerinden sosyal denge desteği sağlanmış oldu.

İmza töreninde teşekkür konuşması yapan Bem-Bir-Sen İstanbul 7 No’lu Şube Başkanı Harun Kopuz, “ Tüm dünyanın geçirdiği bor zor dönemde çalışanın ve halkının yanında dimdik duran kıymetli Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz’a teşekkür ediyorum. Yeni sözleşmenin memurlarımıza hayırlı ve uğur olmasını diliyorum dedi,” dedi.

Bu şehre 13 yıldır birlikte hizmet etmekten onur duyduğumuz kıymetli mesai arkadaşlarımıza hayırlı ve bereketli olsun diyen Başkan Poyraz “ Bizler sahada vatandaşlarımızla konuşurken oluşan memnuniyetin ve teveccühün farkındayız. İşin mutfağında olan çalışma arkadaşlarımız için imzalanan sözleşmenin hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum. Her kuruşunu ailenizle birlikte güzel günlerde kullanmanızı diliyorum, ” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Ahmet Poyraz ve Bem-Bir-Sen İstanbul 7 No’lu Şube Başkanı Harun Kopuz “Sosyal Denge Sözleşmesi”ni imzaladı. Bem-Bir-Sen İstanbul 7 No’lu Şube Başkanı Harun Kopuz Başkan Poyraz’a tablo hediye etti.

Genel, Yatırım ile ilgili diğer haberler