Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

MURAT KURUM’DAN ÇEKMEKÖY’E ZİYARET

17 Ağustos 2023, Perşembe

AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBBM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, Çekmeköy’ü ziyaret etti. Murat Kurum ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ilçede bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Eski Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum Çekmeköy’ü ziyaret etti. Öğlen namazı sonrasında başlayan programda, AK Parti Milletvekili Murat Kurum, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan ve beraberindeki heyet ile vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.

Murat Kurum ve Başkan Poyraz daha sonra ilçede taksiciler ve esnaflar ile bir araya geldi. Çekmeköylü vatandaşlar ve esnaflar ile sohbet eden Milletvekili Kurum ve Başkan Poyraz daha sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Çekmeköy Belediyesi işbirliğinde gerçekleşen, Yaz “Yüzme Kursları” “Spor Mahallende Spor Her Yerde”  etkinliğini ziyaret ederek çocuklarla bir araya geldi.

İlçede devam eden projeleri ziyaret

İlçede devam eden projeleri de ziyaret eden Bakan Kurum, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.  Milletvekili Murat Kurum, bakanlığı döneminde Çekmeköylü gençler ile bir araya geldiği programda sözünü verdiği 2 spor salonun devam eden çalışmalarını da ziyaret ederek incelemede bulundu.

Genel ile ilgili diğer haberler