Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

Okullara Malzeme Desteği

25 Mart 2022, Cuma

Çekmeköy Belediyesi ilçedeki tüm devlet okullarına spor malzemesi desteğinde bulundu.

   Çekmeköy Belediyesi ilçedeki tüm devlet okullarına spor malzemesi desteğinde bulundu. İçerisinde; basketbol, futbol, voleybol topu, huni seti,  antrenman matı, takozlu slalom takımı, masa tenisi topu 100'lü, masa tenisi ağ ve demiri,  voleybol filesi,  23, 15, ve 45 cm’lik engel seti , top taşıma filesi, antrenman çanağı, basketbol çember filesi,  jimnastik hulahop,  antrenman yeleği (Sarı-Turuncu-Mavi) büyük boy antrenman merdiveni ve atlama ipi ekipmanlarının bulunduğu koliler belediye ekiplerince okul yönetimlerine teslim edildi.

   Fatma Talip Kahraman Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleşen dağıtım törenine Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Damla Doğru Yalçın,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Bayrak ve öğrenciler katıldı.

   Törende selamlama konuşması yapan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Her yıl bu hizmeti okullarımıza, öğrencilerimize sunuyoruz. Gençlerimizin iyi ortamlarda gelişmiş imkanlarla eğitim görmeleri bizim için çok önemli. Bir yandan modern eğitim binaları inşa ederken bir yandan da böyle hizmetlerle eğitime destek oluyoruz.” dedi.