Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

ÜCRETSİZ BİLET SİSTEMİ USTA OYUNCULARIN TİYATRO OYUNU İLE BAŞLADI

14 Mayıs 2024, Salı

Yeni kültür sanat döneminde birbirinden zengin içerikler ile vatandaşları buluşturan Çekmeköy Belediyesi, kişiye özel koltuk imkanı sunan biletli geçiş uygulaması usta oyuncular Altan Erkekli ve Veysel Diker’in tiyatro oyunu ile başladı. Başkan Çerkez usta oyunculara sahnede çiçek takdim etti.

Her ay birbirinden zengin içerikli kültür sanat programlarıyla vatandaşları buluşturan Çekmeköy Belediyesi, programlarda biletli giriş uygulaması, usta oyuncular Altan Erkekli ve Veysel Diker’in sahne aldığı “Şifa Niyetine” tiyatro oyunu ile başladı. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği tiyatro oyununda, biletli giriş uygulaması ile salon kapasitesinin üzerinde seyirci bulunmasının önüne geçildi. Vatandaşların seyir kalitesinin arttırıldığı yeni uygulama ile vatandaşlar; konser, tiyatro, çocuk tiyatrosu ve sinema programlarında keyifli vakit geçirme imkanı buluyor.

Programda konuşan Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, “Değerli komşularım hepiniz hoş geldiniz. Biz devamlı sokaklarda dolaşırken sanatsız, sanatçısız, icatsız, üretimsiz, hiçbir yer olmaz demiştim. İşte aslan gibi oyuncularımız burada, sizlerle buluşturduk. Gerçekten harika bir program oldu, yüreklerine sağlık” dedi. 

Başkan Çerkez, usta oyuncular Altan Erkekli ve Veysel Diker’e çiçek takdim etti.

Biletler nereden temin edilecek?

Vatandaşlar, katılacakları programların tarihinden 3 gün önce ilgili kültür merkezlerinden bulunan danışma bankolarından ücretsiz şekilde biletlerini temin edebilecekler. Temin edilecek biletlerle etkinlik gün ve saatinde bilet kontrolü yapıldıktan sonra salona giriş yapılabilecek.

Etkinlik takvimine; https://www.cekmekoy.bel.tr/etkinlikler üzerinden ulaşabilirsiniz.

#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması