Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta
 • ASEL’İN AZMİ, SEVGİNİN GÜCÜ

  Çekmeköy Engelsiz Yaşam Merkezi’nde azmiyle hayata tutunan Asel’i ayağa kaldıran öğretmenleri ve eğitmenlerinin sevgisi oldu. Asel Beren’in tedavi sürecini yakından takip eden Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, “Asel Beren’in azmi bizi de çok şaşırttı. Arkadaşlarımızın sevgiyle yaklaşması onun hayata yeniden gülümsemesine neden oldu” dedi.

  Detaylı Bilgi
  23 Haziran 2024, Pazar
 • DUYGULANDIRAN BABALAR GÜNÜ SÜRPRİZİ

  Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, Kurban Bayramı’nda sahada olan personeller için özel bir organizasyona imza attı. Çekmeköylü vatandaşlara hizmet için sahada olan personellere eşleri ve çocuklarıyla  Babalar Günü sürprizi yapıldı.

  Detaylı Bilgi
  16 Haziran 2024, Pazar
 • BAŞKAN ÇERKEZ PERSONELLE BAYRAMLAŞTI

  Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez Kurban Bayramı öncesinde personelle bayramlaştı. Buluşmada önemli mesajlar veren Başkan Çerkez “mutlulukla şunu ifade etmeliyim ki bu daha başlangıç” dedi.

  Detaylı Bilgi
  14 Haziran 2024, Cuma
 • KURBAN BAYRAMI ÖNCESİNDE İBADETHANELERDE TEMİZLİK

  Çekmeköy Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ilçedeki tüm cami ve cemevlerinde bakım ve temizlik çalışmaları yaptılar.

  Detaylı Bilgi
  14 Haziran 2024, Cuma
 • BAYRAM ÖNCESİNDE ANLAMLI DESTEK

  Çekmeköy Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi ilçede ikamet eden yetim ve öksüz çocuklar için özenle hazırlanan bayramlık kıyafetleri çocuklara teslim etti. Çocukların yüzlerindeki gülümseme ve heyecan görülmeye değerdi.

  Detaylı Bilgi
  14 Haziran 2024, Cuma
 • BAŞKAN ÇERKEZ’E SEVİMLİ MİSAFİR

  Türkiye’nin ilk hasta terapi köpeği olan Teo ve eğitmeni Ali Yeşilırmak Başkan Çerkez’i ziyaret etti. Sevimli köpek Teo ziyaretinde sempatik hareketleriyle ilgi odağı oldu.

  Detaylı Bilgi
  13 Haziran 2024, Perşembe
 • ÇEKMEKÖY BİLİM MERKEZİ YAZ OKULU KAYITLARI BAŞLADI

  Çekmeköy Belediyesi tarafından Murat Çobanoğlu Çekmeköy Bilim Merkezinde 1 Temmuz – 30 Ağustos 2024 arasında dört atölyede gerçekleşecek yaz okullarına kayıtlar başladı.  

  Detaylı Bilgi
  13 Haziran 2024, Perşembe
 • SİYASİ PARTİLERE BAYRAM ZİYARETİ

  Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, Kurban Bayramı öncesinde Çekmeköy’de faaliyet gösteren siyasi partileri ziyaret edip bayramlaştı.

  Detaylı Bilgi
  13 Haziran 2024, Perşembe
#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması