Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

Çekmeköylü vatandaşlarımızı ve komşu ilçelerimizden misafirlerimizi ağırladığımız fuar; okuma alışkanlığının artması, kültürel farkındalığın oluşması, araştırmacılara öncelik sağlanması adına Madenler Meydanında kurulmaktadır. 2023 yılında 4’üncüsü gerçekleştirilen Çekmeköy Kitap Fuarında, dört yıl boyunca yüzlerce yayınevi ve yazar okuyucularıyla buluştu.

Çekmeköy Kitap Fuarı

Adres Bilgisi

Madenler Meydanı
  • Proje Yılı

    Çekmeköy Kitap Fuarı 2022 Yılı Yılı'nda Başlanmıştır.
Proje Konuları
Proje Hedef Kitle

Çekmeköy Kitap Fuarı

Çekmeköylü vatandaşlarımızı ve komşu ilçelerimizden misafirlerimizi ağırladığımız fuar; okuma alışkanlığının artması, kültürel farkındalığın oluşması, araştırmacılara öncelik sağlanması adına Madenler Meydanında kurulmaktadır. 2023 yılında 4’üncüsü gerçekleştirilen Çekmeköy Kitap Fuarında, dört yıl boyunca yüzlerce yayınevi ve yazar okuyucularıyla buluştu. Her gün konferans ve imza günlerinin gerçekleştiği fuar, 10.00-21.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlamıştır.

Fuarda; Prof. Dr. Mustafa Karataş, Uğur Arslan, Alişan Kapaklıkaya, Cansu Canan Özgen, Pelin Çift, Şermin Yaşar, Bahadır Yenişehirlioğlu, Tufan Gündüz, Mete Yarar, Murat Menteş, Gürsel Korat, İnci Aral, Prof. Dr. Bilge Uzun, Hilal Kahraman,  gibi ünlü gazeteci ve yazarlar söyleşi ve imza günü programlarıyla Çekmeköylüler ile buluştu.

Dökümanlar
Diğer Projeler