Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

2022 Nisan ayında ihalesi yapılan kapalı otopark yapım işi'nin 2023 sonuna kadar tamamlanması ön görülmektedir. Belediye Ana Hizmet Binası yan tarafında Erenler Caddesinde yapımı devam eden Kaymakamlık binasının tamamlanması ile bu bölgedeki araç parkı probleminin daha da artacağı düşünülmektedir. Kapalı Otopark binasının tamamlanması ile birlikte bu bölgede sokaklardaki park problemi çözülmüş olacaktır.

Kapalı Otopark Yapım Projesi

Adres Bilgisi

Merkez Mahallesi
Proje Konuları
Proje Hedef Kitle

Kapalı Otopark Yapım Projesi

Proje Finansmanı:  Dış ve İç Kaynak ( Çevre ve Şehircilik Bakanlığı)

2022 Nisan ayında ihalesi yapılan KAPALI OTOPARK YAPIM İŞİ nin 2023 sonuna kadar tamamlanması ön görülmektedir. Belediye Ana Hizmet Binası yan tarafında Erenler Caddesinde yapımı devam eden Kaymakamlık binasının tamamlanması ile bu bölgedeki araç parkı probleminin daha da artacağı düşünülmektedir. Kapalı Otopark binasının tamamlanması ile birlikte bu bölgede sokaklardaki park problemi çözülmüş olacaktır.

Ekim ayında çalışmasına başlanan işin yaklaşık 100.000 m3 hafriyatı alınmış olup, fore kazık imalatına devam etmektedir. 644 adet 11 mt uzunluğunda forajların yaklaşık %60’ı yapıldı gro beton öncesi fore kazıklarının başlık kiriş kırımına başlandı.

Dökümanlar
Diğer Projeler