Çekmeköy Belediyesi Seri Nokta

Celal Erdoğan Spor Tesisleri

Adres Bilgisi

Güngören Mah. Pelit Sokak No:36 Çekmeköy Yol Tarifi Al

Tesis hakkında diğer bilgiler

  • Tesis Telefon

    +90 (216) 600 0600
  • Tesis E-posta

    -

Celal Erdoğan Spor Tesisleri

Tesisimiz yarı olimpik yüzme havuzu ve reformer pilates alanında 7’den 70’e Çekmeköy’de yaşayan vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Yarı olimpik yüzme havuzu 25 metre boyunda, 13 metre eninde, 2 metre derinliğinde ( her alanda sabit) , 5 kulvarda ve uluslararası standartlarına uygundur. Havuzun kapasitesi 25*13*2 650 ton su kapasitesi olan havuzumuzda 4 bayan, 5 erkek antrenör ve 2 can kurtaran olacak şekilde hizmet etmektedir.

Havuzun sterilizasyonu ultraviyole sistem, tuz sistemi ve klorlama ile sağlanmaktadır. Bu sistemler tam otomasyon şeklinde entegre edilmiştir. Haftanın 6 günü tesisimiz sabah 09:00 akşam 21:00 şeklinde hizmet etmektedir. Cuma günü havuz ve tesis bakımı yapılıp, spor faaliyeti yapılmamaktadır.

Tesisimiz bünyesinde hizmet verdiğimiz Reformer plates derslerimiz 2 kişilik (düet) derslerdir üyelerimize 16 seans  tanımlanır .Dersler haftada  2 seans  olup 1 ders( 50/60 dk )sürmektedir yapılan egzersiz programları kişinin yaş cinsiyet ve sağlık sorunlarına yönelik şekil almaktadır.

#NeGüzelsinÇekmeköy

Mobil Uygulamalarımız

Çekmeköy Belediyesi Android Uygulaması Çekmeköy Belediyesi IOS Uygulaması