Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

isDosyalar/2019/01/22/haberler_izhP.jpg
2019 -2020 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ’NİN İLK DERS ZİLİ ÇALDI

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı açılışı Alemdağ Emlak Konut İlk ve Ortaokulunda yapılan bir törenle gerçekleşti

 

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı tüm yurtta olduğu gibi Çekmeköy’de de coşkuyla açıldı. Alemdağ Emlak Konut İlk ve Ortaokulu’nda gerçekleşen eğitim öğretim yılı açılış programına Çekmeköy Kaymakamı Adem Aslan, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Epli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş,Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Kılıç, Milli Eğitim Şube müdürleri, öğrenciler ve velileri katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan açılış töreni, öğrenci konuşmaları ve protokol konuşmalarıyla devam etti. Öğrenciler okudukları şiirler ve hazırladıkları folklor gösterileri ile alanda bulunan davetlilerden alkış aldı. Programda okula yeni başlayan öğrencilere hoş geldiniz denilerek üst sınıf öğrencileri tarafından kalem hediye edildi.

 

Alanda bulunan öğrencilere ve velilere Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın selamını ileten Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Epli;“ Yeni eğitim öğretim dönemi ilçemize ve tüm yurdumuza hayırlı uğurlu olsun. Eğitim Vadisi Çekmeköy’de geleceğimizin teminatı olan yavrularımız için eğitim yatırımlarımız ve çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. “ dedi.

 

İlk ders zilini Çekmeköy Kaymakamı Adem Aslan, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Epli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş Öğrencilerle birlikte çalarak, sınıflarda  öğrencilerin ilk gün heyecanına ortak oldular.