Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

Haberler ANNELER ÇOCUKLAR GİBİ ŞENDİ
ANNELER ÇOCUKLAR GİBİ ŞENDİ

Çekmeköy Belediyesi’nin Anneler Günü’nde düzenlediği Anne Çocuk Şenliği’nde, anneler de çocuklarla birlikte doyasıya eğlendi.

Çekmeköy Belediyesi’nin bahçesinde gerçekleşen Anne Çocuk Şenliği’nde; anneler, çocukları ve onlara eşlik eden babalar doyasıya eğlendiler. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliği yaptığı etkinlikte, alana gelen aileler güllerle karşılandı. Yağmurlu bir haftanın ardından güneşin ve bahçenin tadını çıkaran aileler; oyun parkurlarında, kukla yapımı ve yüz boyama atölyelerinde çocukla çocuk oldular. Anneler ve çocukları bir yandan da sahnedeki aile yarışmalarına katılarak; hem güldüler, hem güldürdüler.  

 

Selamlama konuşmasında annelere seslenen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,  “Karşılıksız sevginin, fedakârlığın adıdır annelik. Çocuklarınıza iyi bakın, inşallah onlar büyüyünce hem ailelerine hem vatana hayırlı evlatlar olacaklar,” dedi. Başkan Poyraz konuşmasının ardından alandaki annelere gül takdim ederek anneler gününü kutladı.

 

 

 

 

Şenliğin ilk gününde Rafadan Tayfa’yı izleyen çocuklar, ikinci gününde Evrim Akın’la buluştular. Niloya Müzikali’nden sonra alanda dağıtılan rüzgar gülleri ile sahneye çıkan çocuklar dans ederek şenliğin kapanışını yaptı.