Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

Haberler ÇATALMEŞE PARKI AÇILDI
ÇATALMEŞE PARKI AÇILDI

Çekmeköy Belediyesi’nin Çatalmeşe Mahallesi’nde yapımını tamamladığı parkın açılışı, geniş bir katılımla gerçekleşti

 

Çekmeköy Belediyesi’nin Çatalmeşe Mahallesi’ne inşa ettiği park; Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtaraları ve mahalle sakinlerinin katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

 

İçerisinde çocuk oyun grupları, banklar, basketbol sahası ile spor ve egzersiz aletleri bulunan parkın açılış töreninde selamlama konuşması gerçekleştiren Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Park yapmak kolay, ama onu korumak ve muhafaza etmek daha zor. Bizler bu parkı yaptık sizlere emanet ediyoruz. Mahalle halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Mimarisi ve sosyal donatı alanlarıyla  değişen ve gelişen Çatalmeşe’mize yakışır bir park oldu. İnşallah hizmetlerimiz bunada sınırlı kalmayacak. İnşallah bu yıl bitmeden mahallemize birde sağlık ocağı inşa edeceğiz. Hayır sahibi vatandaşımızla gerekli görüşmeleri gerçekleştirdik. Yakın bir zamanda temelini atacağız.” dedi.

 

Parkın yapımında emeği geçen başta Belediye Başkanımız olmak üzere Çekmeköy Belediyesi çalışanlarına teşekkür ederim diyerek sözlerine başlayan AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı “Parkımız mahallemize hayırlı olsun. Mahalle halkımızın ihtiyacına cevap verecek güzel bir park olmuş,” dedi.

 

Park dua edilmesinin ardından mahalle sakinleriyle birlikte kesilen kurdeleyle hizmete açıldı.