Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

isDosyalar/2019/01/22/haberler_izhP.jpg
ÇEKMEKÖY 2023 1. SOSYAL FARKINDALIK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliğinde yapılan Çekmeköy 2023 1. Sosyal Farkındalık Ödül töreninde, sanat ve medya dünyasının enlerine, ödülleri takdim edildi.

 

Çekmeköy Belediyesi’nin aylık olarak yayımladığı Çekmeköy 2023 Dergisi’nin 1. Sosyal Farkındalık Ödülleri sahiplerini buldu. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliği yaptığı gecede, sanat ve medya dünyasının sevilen isimleri bir araya geldi. Çekmeköy 2023 1. Sosyal Farkındalık Ödül Töreni’nde, alanlarında sosyal farkındalık yaratmak için çaba gösteren 21 kişiye ödül verildi.

Gecede “Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit ve Şansal Büyüka”ya Yaşam Boyu Onur Ödülü verildi.  En İyi Sosyal Proje dalında “Çocuklar Gülsün Diye” projesi ile Gülben Ergen ödüle layık görülürken, En İyi Sanat Müziği Sanatçısı ödülünü Muazzez Ersoy aldı.

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Orhan Gencebay'a ödülünü oğlu ve kızları ile birlikte takdim etti.

 

 

 

 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın, ev sahipliği yaptığı geceye AK Parti Milletvekili Belma Satır, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1. Başkan Vekili Ahmet Selamet, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Celal Erdoğan, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı, Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları Şenol Çetin, Fatih Sırmacı, Şahmettin Yüksel, Ahmet Epli ve Latif Coşar katıldı.

 

Yıldızlar Geçidi

Yıl boyunca dergiye konuk olan ve sosyal farkındalık ödüllerini alan ünlüleri buluşturan geceye; Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Gülben Ergen, Şansal Büyüka, Muazzez Ersoy, Cengiz Kurtoğlu, Cem Öğretir, Kubat, Gezegen Mehmet, Afrikalı Ali, Irmak Atuk, Nuri Alço, Ahmet Selçuk İlkan, Bilgehan Demir ve bir çok ünlü isim katıldı.

 

 

Gecenin açılışını yapan Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı ve Çekmeköy 2023 Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmeni Şahmettin Yüksel; “12. Sayısını çıkararak bir yılı geride bırakan dergiye verdikleri destek için herkese teşekkür ediyorum,” dedi.

Geceye ev sahipliği yapan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,” Ülke gündemini belirlemede medya ve sosyal medyanın oynadığı rolün hepimiz farkındayız. Bilinçli kullanılan bu mecraların faydası kadar, bilinçsizce yapılan yayınlar, özellikle çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere aile yaşantımızı ve sosyal hayatımızı olumsuz etkiliyor. Bu noktadan yola çıkarak, milyonlarca insanın takip ettiği, rol modeli olarak aldığı değerli isimlerin, alanlarında yarattıkları sosyal farkındalıkların önemine dikkat çekmek istedik. Bulunduğu konumu, elindeki gücü ülkesi ve milleti yararına kullanan bu değerli isimlere, naçizane bir şekilde teşekkür etmek istedik.  Hem fiziki, hem manevi açıdan sağlıklı nesiller yetiştirmeyi amaçladığımız çalışma felsefemize verdiğiniz destek ve teşrifleriniz için hepinize teşekkür ediyorum,” dedi.

 

Gecede Ödül Alanlar

 

En İyi Fantazi Arabesk Sanatçısı ödülünü Cengiz Kurtoğlu'na İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1. Başkan Vekili Ahmet Selamet takdim etti.

 

 

En İyi Haber Spikeri Ödülü Atv Ana Haber spikeri Cem Öğretir'in oldu. Öğretir'e ödülünü, Çekmeköy Belediye Başkanı 1 Meclis Vekili Selamet Aygün verdi.

 

 

En İyi Magazin Programı seçilen Magazin 8 adına ödülü programın sunucusu Irmak Atuk aldı. Atuk'a ödülü AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı verdi.

 

 

En İyi Erkek Dizi Oyuncusu seçilen Onur Tuna, dizi çekimleri nedeniyle ödüle katılamadı. Ödülü dizinin yapımcısına, belediye başkan yardımcıları Şenol Çetin ve Latif Coşar verdi.

 

 

En İyi Kadın Kuşak Programı seçilen Evrim Akın'la Ev Kuşu programın ödülünü, belediye başkan yardımcıları Fatih Sırmacı ve Ahmet Epli, programın yapımcısı Bülent Makar'a takdim etti.

 

 

En İyi Müzik Kanalı seçilen  KRAL TV adına ödülü Gezegen Mehmet aldı.

 

 

En İyi Radyo Programcısı seçilen Afrikalı Ali ödülünü Başkan Danışmanı Rıza Çakır'dan aldı.

 

 

Aşk İçin Gelmişiz albümü ile yılın en iyi albümü seçilen Mustafa Ceceli'ye ödülünü, AK Parti İsdtanbul İl Başkan Yardımcısı Celal Erdoğan verdi.

     

                  

En İyi Halk Müziği Sanatçısı ödülünü Kubat'da AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır takdim etti.