Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

Haberler ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NDEN BAYRAMLIK HEDİYELER
isDosyalar/2019/01/22/haberler_izhP.jpg
ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ’NDEN BAYRAMLIK HEDİYELER

Çekmeköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ilçede yaşayan maddi durumu yetersiz ailelerin çocuklarına bayram sevinci yaşattı.

Çekmeköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, maddi durumunun yetersiz olduğu tespit edilen 107 aileden 181 çocuğa bayramlık alınması için çalışma yaptı. 2000 yılı ve sonrasında doğan çocukları kapsayan çalışmada, her çocuğa nakit para verilerek, istedikleri mağazadan istedikleri giysileri seçebilmeleri imkanı tanındı.

 

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Çetin, Belediye Başkanı Ahmet Poyraz adına, aileleri belediyede misafir etti. Bayram heyecanın paylaşıldığı buluşmada Çetin,”Bayramlar, aile kavramını, paylaşmayı, sevmeyi, saymayı, iyi insan olmayı bizlere öğreten özel günlerdir. Toplum olarak bu kavramlara sıkı sıkı sarılmalıyız. Çocuklar, her zaman mutlu olmalı, her zaman bayramları güzel geçirmeli. Bizler, hem büyük, hem de ilçe yöneticisi olarak kendimizi sorumlu hissediyoruz. İleride çocuklarınıza, eski bayramları anlatırken güzel anılar paylaşmanızda biraz da olsa katkımız olabiliyorsa ne mutlu bize. Ben şimdiden hepinizin gözlerinden öpüyor, iyi bayramlar diliyorum,” dedi.